Hufiec ZHP Golub-Dobrzyń

im. F. Chopina

Drużyna NS na biegu w Toruniu

Data dodania: 29.05.2017. Autor:

Harcerze z Drużyny Nieprzetartego Szlaku „Sokoły” z Hufca ZHP Golub-Dobrzyń, działającej przy Zespole Szkół nr 3 wzięli udział w II Toruńskim Biegu Harcerskim Nieprzetartego Szlaku.

rajd ns torun

Patrol wraz z opiekunami drużynową  Katarzyną Stefańska oraz Ewą Syrkowską aktywnie uczestniczył we wszystkich zajęciach. Harcerze wykonywali zadania na punktach harcerskich wzorowo. Bieg zakończył się wręczeniem upominków i wspólna zabawą, w trakcie której harcerze wspominali zajęcia w Muzeum Piernika oraz Domu Legend.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>