Drużyna NS na biegu w Toruniu

Data dodania: 29.05.2017. Autor:

Harcerze z Drużyny Nieprzetartego Szlaku „Sokoły” z Hufca ZHP Golub-Dobrzyń, działającej przy Zespole Szkół nr 3 wzięli udział w II Toruńskim Biegu Harcerskim Nieprzetartego Szlaku.

rajd ns torun

Patrol wraz z opiekunami drużynową  Katarzyną Stefańska oraz Ewą Syrkowską aktywnie uczestniczył we wszystkich zajęciach. Harcerze wykonywali zadania na punktach harcerskich wzorowo. Bieg zakończył się wręczeniem upominków i wspólna zabawą, w trakcie której harcerze wspominali zajęcia w Muzeum Piernika oraz Domu Legend.