Hufiec ZHP Golub-Dobrzyń

im. F. Chopina

Harcerze na Szlaku Św. Jakuba

Data dodania: 11.06.2017. Autor:

W minioną sobotę harcerze z: 16 DSH „Wilki” im. Szarych Szeregów ze Zbójna, 27 GDDH „Zdobywcy Szlaków” im. Jana Pawła II, 33 DSH „Tropiciele” z Radomina, 66 DH z Wielkich Radowisk, 74 DSH „Spartanie” im. Mikołaja z Ryńska z Nowej Wsi, 113 GDDH „Bractwo Zwinnej Jaszczurki” oraz harcerze z Hufca ZHP Brodnica wędrowali Szlakiem Św. Jakuba z Szafarni do Ciechocina. Wędrówka była częścią Festiwalu Św. Jakuba w Ciechocinie/Elgiszewie.

festiwal3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>