Harcerze na Szlaku Św. Jakuba

Data dodania: 11.06.2017. Autor:

W minioną sobotę harcerze z: 16 DSH „Wilki” im. Szarych Szeregów ze Zbójna, 27 GDDH „Zdobywcy Szlaków” im. Jana Pawła II, 33 DSH „Tropiciele” z Radomina, 66 DH z Wielkich Radowisk, 74 DSH „Spartanie” im. Mikołaja z Ryńska z Nowej Wsi, 113 GDDH „Bractwo Zwinnej Jaszczurki” oraz harcerze z Hufca ZHP Brodnica wędrowali Szlakiem Św. Jakuba z Szafarni do Ciechocina. Wędrówka była częścią Festiwalu Św. Jakuba w Ciechocinie/Elgiszewie.

festiwal3