Kiedy harcerska iskra gaśnie

Data dodania: 27.11.2015. Autor:

Stron poświęconych harcerstwu jest wiele. Wiele zostało już napisane, lecz żaden temat nie został wyczerpany w całości, dlatego też każdy wartościowy artykuł jest godny polecenia.

Druh Sebastian Tomaszewski gorąco poleca artykuł Patrycji Stor zamieszczony na stronie www.natropie.zhp.pl dotyczący problemu „wypalenia” młodych instruktorów. Może właśnie te rady pomogą ocalić kolejnego młodego instruktora wrzuconego w wir „ambitnych” wyzwań.

Pod tym odnośnikiem znajdziecie bezpośredni link do strony z atykułem:  http://natropie.zhp.pl/index.php/ale-jak-to/