Hufiec ZHP Golub-Dobrzyń

im. F. Chopina

Kurs Kadry Kształcącej „Knieja”

Data dodania: 12.02.2013. Autor:

ZKK Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP wspólnie z Ośrodkiem Kształcenia Kadr „Quercus” organizują Kurs Kadry Kształcącej dla instruktorów ZHP. Odbędą się także kurs drużynowych zuchowych, harcerskich oraz starszoharcerskich. Kurs będzie podzielony na dwa weekendowe spotkania. 

Pierwsze odbędzie się w dniach 15-17 marca 2013, a kolejne w dniach 12-14 kwietnia 2013. Miejsce kursu to Białe Błota koło Bydgoszczy. Cena dla instruktorów z Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej to 80zł.

Celem kursu jest przygotowanie instruktorów ZHP do pełnienia funkcji związanych z kształceniem kary w Związku Harcerstwa Polskiego. Warto, aby instruktorzy z naszego hufca wzieli udział w tym szkoleniu. Daje to możliwości na szkolenie kadry w hufcu. Zachęcam instruktorów do wzięcia udziału.

W tym samym terinie i miejscu odbędą się takżę trzy kursy metodyczne – metodyki zuchowej, harcerskiej oraz starszoharcerskiej. Również zapraszamy do wzięcia udziału w kursach.

Więcej informacji w załączonych plikach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>