Pierwsze urodziny 27 GDDH

Pierwsze urodziny 27 GDDH

W Szkole Podstawowej w Nowogrodzie harcerze z Hufca ZHP Golub-Dobrzyń spotkali się na biwaku urodzinowym 27 Golubsko-Dobrzyńskiej Drużyny Harcerskiej „Zdobywcy Szlaków” im. Jana Pawła II.

Pierwsze urodziny odbyły się pod hasłem „Labogród”. Uczestnicy wcielili się  w praktykantów  laboratorium. Ich zadaniem było odnalezienie bestii którą  stworzyła Doktor Magda Himera. Nie zabrakło ogniska obrzędowego na którym gościliśmy między innymi naszych rodziców.  Na ognisku poruszyliśmy temat wartości jakie dało nam harcerstwo oraz tradycji w naszych drużynach.

harcerskie biwaki (7)

W rywalizacji pierwsze miejsce zajęła  44 GDDH „Łaziki” im. ks. Kazimierza Lutosławskiego. Drugie miejsce zajął patrol łączony 18 oraz 113 GDDH. Trzeci byli harcerze z 14 Drużyny harcerskiej „Odkrywcy” z Gałczewa.

Ostatnie posty