Hufiec ZHP Golub-Dobrzyń

im. F. Chopina

Szkolenia i kursy na wiosnę

Data dodania: 11.02.2013. Autor:

W miejscowości Białe Błota koło Bydgoszczy w dniach 15-17 marca 2013, 12-14 kwietnia 2013 odbędą się organizowane przez Chorągwiany Zespół Kadry Kształcącej Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP następujące kursy :

-Kurs kadry kształcącej

-Kurs drużynowych zuchowych

-Kurs drużynowych harcerskich

-Kurs drużynowych starszoharcerskich

 

- ANKIETA APLIKACYJNA

Serdecznie polecam, warto się zgłaszać. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>