Władze Hufca

Komenda Hufca Golub-Dobrzyń

Komendant hufca

hm. Szymon Wiśniewski HO.

Harcmistrz, w harcerstwie od 1994 roku, nauczyciel.

z-ca komendanta ds. Programowych

pwd. Dominika Sicińska

Dominika należy do 18 GDDH „Burza” im. Jana Bytnara „Rudego”. Swoją przygodę harcerską zaczęła w 2003 roku w 13 GDDH „Bractwo Zielonego Liścia”, w 2010r wraz z Anką Konczal, Magdą Łakomiec i Pati Joszko założyły drużynę, w której przez 3 lata była zastępową.

z-ca komendanta ds. Kształcenia

phm. Tomasz Kaszuba HR

Zastępca komendanta Hufca ZHP Golub-Dobrzyń do spraw kształcenia. Harcerz od roku 2006, a instruktor od roku 2010. Swoją harcerską przygodę zaczynał w 44 GDDH „Łaziki” im. ks. Kazimierza Lutosławskiego. Były drużynowy 44 GDGZ „Pszczółki”. Obecnie student Politechniki Gdańskiej na kierunku Informatyka.

członek komendy

pwd. Bogusław Bogucki

Przewodnik, członek komendy hufca Golub-Dobrzyń, drużynowy  74 DSH „Spartanie” im. Mikołaja z Ryńska z Nowej Wsi. W harcerstwie od 1985 r., historyk, m.in. nauczyciel w gimnazjum, współpracownik Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

skarbnik hufca

phm. Bartosz Beyger

Bartosz swoją przygodę z harcerstwem rozpoczął w 2002 roku. jako zuch w gromadzie prowadzonej przez dh. Aleksandrę Kadzińską. Gromada skupiała wówczas uczniów klasy IA Pani mgr. Małgorzaty Grajek. Przez wiele lat działał aktywnie w kilku drużynach. Obecnie drużynowy 44 Golubsko-Dobrzyńskiej Drużyny Harcerskiej „Łaziki” im. Ks. Kazimierza Lutosławskiego oraz Członek Komendy Hufca.

Komisja rewizyjna

phm. Sławomir Kozerski

Z-ca - pwd. Tomasz Teska

Przewodnik, w harcerstwie od wrzesień 1993 roku, z-ca przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Hufca, założyciel 44 G-DDH.

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2014.