Wygrali zawody w piłkę nożną

Wygrali zawody w piłkę nożną

Harcerze z 44 Golubsko-Dobrzyńskiej Drużyny Wędrowniczej wygrali w Toruniu V Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Związku Harcerstwa Polskiego.Drużyna wystąpiła w składzie Szymon Beyger – kapitan i bramkarz,  Mateusz Balcerowicz, Jakub Balcerowicz, Sebastian Tomaszewski, Michał Ostrowski oraz Dawid Zieliński.

mistrzowie

W miniony weekend w Toruniu odbył się V Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Związku Harcerstwa Polskiego organizowany przez Hufiec ZHP Toruń. Na zawodach nie mogło zabraknąć przedstawicieli Hufca ZHP Golub-Dobrzyń. W  kategorii harcerzy starszych wzięli udział chłopacy z 44 Golubsko-Dobrzyńskiej Drużyny Wędrowniczej. Rywalizowali oni z zespołami z Kutna, Mławy, Skierniewic i Górska.

Po sobotnich zmaganiach wędrownicy z Golubia-Dobrzynia zdobyli w 4 meczach 11 punktów, remisując mecz otwierający Turniej z drużyną z Górska, a jak się okazało z ich późniejszymi rywalami w finale. Następnie pewnie pokonali drużyny ze Skierniewic oraz Mławy, odpowiednio 3:0 oraz 2:0. Ostatni sobotni mecz rozegrali z drużyną z Kutna, wygrywając 5:3. W finale ponownie zmierzyli się z drużyną z Górska. Tym razem mecz zakończył się zwycięstwem Golubia-Dobrzynia 2:1. najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Zieliński.

 

Ostatnie posty