Hufiec ZHP Golub-Dobrzyń

im. F. Chopina

Wygrali zawody w piłkę nożną

Data dodania: 23.04.2017. Autor:

Harcerze z 44 Golubsko-Dobrzyńskiej Drużyny Wędrowniczej wygrali w Toruniu V Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Związku Harcerstwa Polskiego.Drużyna wystąpiła w składzie Szymon Beyger – kapitan i bramkarz,  Mateusz Balcerowicz, Jakub Balcerowicz, Sebastian Tomaszewski, Michał Ostrowski oraz Dawid Zieliński.

mistrzowie

W miniony weekend w Toruniu odbył się V Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Związku Harcerstwa Polskiego organizowany przez Hufiec ZHP Toruń. Na zawodach nie mogło zabraknąć przedstawicieli Hufca ZHP Golub-Dobrzyń. W  kategorii harcerzy starszych wzięli udział chłopacy z 44 Golubsko-Dobrzyńskiej Drużyny Wędrowniczej. Rywalizowali oni z zespołami z Kutna, Mławy, Skierniewic i Górska.

Po sobotnich zmaganiach wędrownicy z Golubia-Dobrzynia zdobyli w 4 meczach 11 punktów, remisując mecz otwierający Turniej z drużyną z Górska, a jak się okazało z ich późniejszymi rywalami w finale. Następnie pewnie pokonali drużyny ze Skierniewic oraz Mławy, odpowiednio 3:0 oraz 2:0. Ostatni sobotni mecz rozegrali z drużyną z Kutna, wygrywając 5:3. W finale ponownie zmierzyli się z drużyną z Górska. Tym razem mecz zakończył się zwycięstwem Golubia-Dobrzynia 2:1. najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Zieliński.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>