Zuchowy biwak

Data dodania: 26.06.2017. Autor:

Najmłodsi harcerze – zuchy, biwakowali w Gimnazjum w Golubiu-Dobrzyniu. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez 18 Golubsko-Dobrzyńską Gromadę Zuchową „Piorunki”.

W imprezie wzięły udział: 18 GDGZ „Piorunki”, Próbna Gromada Zuchowa z Radomina i Gromada Zuchowa „Pogromcy Gargamela” z Kowalewa Pomorskiego.

harcerskie biwaki (4)

Zuchy podczas biwaku miały okazję przejść trasę związaną z fabułą i zamienić się w prawdziwych Indian. Wszyscy uczestnicy wrócili do domów mianowani oficjalnie przez Starego Wodza na dzielnych Indian.