Chorągiew Kujawsko-Pomorska przygotowała konkurs w 5 kategoriach wiekowych: zuchowej, harcerskiej, starszoharcerskiej, wędrowniczej i 21+, w którym uczestnicy mogli spróbować swoich sił w budowaniu z klocków ekspozycji na konkretny temat, mając szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Tematyka prac konkursowych obejmowała: wizualizację ulubionej bazy harcerskiej zimą, wymarzony prezent pod choinką, szopkę świąteczną oraz zimowe aktywności z gromadą lub drużyną.

Z wielką radością chcieliśmy podzielić się z Wami osiągnięciami harcerzy z naszego hufca:

  • Zuch Kacper Gołębiewski z 39 GZ „KoPierniki” został wyróżniony w kategorii zuchowej;
  • Druh Krzysztof Olszewski z 8 DH „Karakale” został zwycięzcą w kategorii harcerskiej;
  • Druhna Natalia Sądowska z 8 DH „Karakale” zwyciężyła w kategorii starszoharcerskiej.

Brawo! Ogromne gratulacje dla całej trójki!