Załóż konto pocztowe @zhp.net.pl

E-Mail osobisty w Office365 ułatwia:

  • tworzenie formularzy zgłoszeń na obóz/biwak/rajd,
  • dostęp do repozytorium grafik ZHP,
  • tworzenie prezentacji na wykład/zbiórkę/prelekcję,
  • dzielenie się swoimi plikami (1000 GB w usłudze OneDrive),
  • tworzenie dokumentacji drużyny,
  • dostęp do pakietu Office Online (Word, Excel, PowerPoint i OneNote)
  • i wiele więcej!

P.S. Sprawdzajcie SPAM w skrzynkach, bo tam mogą lądować maile z hasłem do konta.

Każdy może mieć konto w zhp.net.pl! Związek Harcerstwa Polskiego daje możliwość bezpłatnego korzystania z pakietu Microsoft Office 365 każdemu członkowi organizacji.

Microsoft Office 365 to zestaw w pełni profesjonalnych narzędzi do współpracy i komunikacji, dostępny w chmurze internetowej. Harcerze, którzy chcą mieć konto w zhp.net.pl otrzymają pakiet usług zawierających pocztę elektroniczną, współdzielone kalendarze, wiadomości błyskawiczne, wideokonferencje, przestrzeń na dysku wirtualnym oraz dostęp do internetowych wersji aplikacji pakietu biurowego – Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Dzięki zastosowaniu technologii chmury internetowej dostęp do wszystkich funkcji pakietu będzie dostępny z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Z Microsoft Office 365 w Polsce korzysta ponad milion użytkowników, a także kilka dużych organizacji pozarządowych, w tym Ochotnicze Straże Pożarne, Stowarzyszenie Wiosna (Szlachetna Paczka) oraz Caritas.

Serwery Microsoft Polska, na których przetwarzane są dane w ramach Office 365 spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, m.in. posiadają ochronę przetwarzanych danych osobowych.

Załóż konto @zhp.net.pl